Değerli meslektaşlarımız,

Mezuniyet sonrası dönemde hızla gelişen teknolojik ve bilimsel yeniliklerin takip edilmesi yanında, bu yeniliklerin mesleki pratiğimize de yansıtılmasının önemi aşikardır.

Bu amaçla özel sektördeki meslektaşlarımızın eğitsel, mesleki ve teknolojik açıdan tüm gelişimlere aynı oranda, devamlılık arz eder nitelikte erişebilmeleri ve meslek icralarında bu yenilikleri uygulayabilmelerini sağlamayı amaç edinmiş olan derneğimizin yepyeni bir mesleki perspektif ve enerji ile kuruluşunu amaçladık.

Özel sektörde çalışıyor olmanın tüm zorluklarını göğüsler ve farklı mecralardan gelen haksız yorumlara maruz kalabiliyorken, mesleğimizin bizleri maddi, manevi açıdan tatmin etmesinin ve ürolojideki tüm yeniliklere olabildiğince ayak uydurabilmenin birbirimizle yakın ilişki ağının kurulması ve desteklenmesinden geçtiğini düşünerek bizlerle birlikte derneğimizde çalışmaya davet ediyoruz.

Saygılarımızla

Özel Sektör Üroloji Hekimleri Derneği
Kurucular Kurulu

İlkini 2015 yılı Kasım ayı içerisinde, Türk Üroloji Akademisi ile “Extreme” Üroloji eğitim programları çerçevesinde başarı ile gerçekleştirdiğimiz “Extreme” Laparoskopi 2015’in ardından 2016 yılı içinde 1-2 Nisan tarihlerinde Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde gerçekleştirdik.

2017

Eğitsel ve Bilimsel Çalışma Programı

2017 yılı Eğitsel ve bilimsel çalışma faaliyetlerimize ait detaylı bilgilere bu kısımdan ulaşabilirsiniz.

Tüm faaliyetler için tıklayınız.
extrem_laparoskopi
Extreme Laparoskopi 2017

Yoğun ilgi gören laparoskopi eğitimi bu yıl 22-23 Eylül 2017 tarihlerinde İstanbul’da!

Extreme Robotik Cerrahi 2017

Bu yıl 20-21 Ekim 2017 tarihlerinde Ankara’da gerçekleşecek olan bilimsel etkinliğimiz için kayıtlar başladı

OWNIE Operating with the Experts

5 ayrı merkezde planlanan Uzman eşliğinde eğitimlerimiz başlıyor!

Tamamlanan Faaliyetler

Sosyal ve Kültürler Aktiviteler

Değerli üyemiz,
Derneğimiz çatısı 2017 yılı içerisinde planlaması yapılacak olan etkinliklerimizi buradan takip edebilir, katılmak istediğiniz faaliyetler içinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Katılmak istiyorum

Değerli üyemiz,
Görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın.